piątek, 12 lutego 2016

Jak wyobrażam sobie przyszłość ?

Będąc mała dziewczynką wyobrażałam sobie moje życie na milion sposobów. Raz byłam aktorką, architektem z willą w Hollywood, raz mieszkałam na farmie, a moim najlepszym przyjacielem była krowa. Także byłam w wojsku i strzelałam z broni. Moje życie zmieniało się z dnia na dzień, za każdym razem wyobrażam sobie je na inny sposób.

Teraz przeszłość moim okiem wygląda mniej więcej tak:
Po liceum wyjeżdżam na studia za granicę, znam świetne język. Zostaje najlepszym dietetykiem-dermatologiem, która każdy problem potrafi wyleczyć i zna każdą medycynę. Poznaję tam pięknego mężczyznę, z którym biorę ślub i rodzę dzieci. Mieszkam w pięknym, jasnym, białym domu. Dalego od miasta, abym mogła jeździć konno na swoim własnym koniu. Także pies, kot :)
No i moja kochana rodzina, która będzie blisko mnie. Cały czas spełniam marzenia i pasję.

Może nie wiecie, ale jestem osobą, która żyje marzeniami. Chcę, aby moje życie było pełne wrażeń i wspomnień, chce żyć jak najdłużej pomimo tego, że wiem jak ciężkie jest życie.
Ale tak naprawę, wszystkie cele i plany jakie sobie stawiamy zależą wyłącznie od nas. Jeżeli będziemy siedzieć i czekać aż samo się stanie, nic nie zdziałamy. Ale wierzeniem i działaniem możemy dojąć do celu.
Lubię patrzeć co rok na przebieg każdego dnia i tego ile się wydarzyło przez 365 dni.
Wiem również, że nie zaplanuję sobie życia od A do Z, tak jak będę chciała. Więc czekam z niecierpliwością na dowiedzenie się za kilkadziesiąt lat, co się spełniło i co się wydarzyło.

A wy jak wyobrażacie sobie waszą przyszłość?

XOXO KATE <3

7 komentarzy:

 1. Dobrze, że żyjesz marzeniami i masz wyobrażenia o przyszłości i plany:)

  Pozdrawiam! ♥
  moja Personalna Galaktyka Absurdu

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzenia są najlepsze <3 A ja wyobrażam sobie, że kiedyś zostanę słynną panią psycholog :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w realizacji swych marzeń, planów :). Ja w przyszłości widzę siebie jako studentkę kryminologii, przyszłą Panią śledczą :D. Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zawsze wyobrażam sobie przyszłość. Ale to tylko takie marzenia, które mam nadzieję, że się spełnią. :)

  http://justdaaria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też jestem osobą, która żyje marzeniami. Jeszcze w ogóle nie mam pomysłu na siebie i na to co będę robić w przyszłości. Podziwiam ludzi, którzy mają już zaplanowaną całą przyszłość. Ja wolę żyć chwilą, bo jeśli coś potoczy się inaczej w zaplanowanym życiu możemy czuć się rozczarowani :)
  Obserwuję
  Zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń